BÖLGESİNİN En İYİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

Çalışma Saatleri : 7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ.

Pendik halı yıkama
SERVİS TELEFONLARIMIZ

0850 302 0880


0553 683 35 69

0530 069 23 38
0216 378 75 36

YORGAN YIKAMA

YORGAN YIKAMA

YORGAN YIKAMA
08/06

YORGAN YIKAMA

Yorganlar evimizin hayatımızın her anında özellikle de soğuk kış gecelerinde yanımızda olan ve mükemmel derecede içimizi sımsıcak ısıtan ürünlerdir. Yorgansız bir uyku kesinlikle düşünülmemektedir. Yorgan ne kadar sağlıklı ve temiz ise güzel bir uyku da o kadar yakın olmaktadır. Tüm günün verdiği yorgunluğu temiz bir yorganın rahatlığı ile uyuyarak atabilmek en büyük zevklerden biridir. Yorganlarımız ise çeşit çeşittir. Tek kişilik, elyaflı, çift kişilik, silikonlu, pamuklu, yün, ince, kalın yorgan derken hangisiyle daha rahat edebiliyorsanız onu kullanmaktasınız. Ancak yorganlarınız hep aynı şekilde temiz kalmamaktadır. Bir süre sonra içinde kirlenen yorganlar sağlık açısından tehlike oluşturmaktadır. Çünkü yorgan gibi sık kullanılan eşyalarda bakteri oluşumu daha sıkça görülmektedir.

YORGAN YIKAMA

Bu yüzden, Fabrikamızın son teknoloji ve modern yıkama makinelerinde yıkanan yorganlarla daha güzel uyku deneyimi yaşayacaksınız.

Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizliği ne kadar önemli ise bakteriyel temizliği de yapılması da o kadar önemlidir.

Bu işlem için ise evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin biraz  büyüğü olan özel endüstriyel yıkama makineleri de kullanılmaktadır. Yorganların temizleme işlemine de başlamadan önce, varsa çıkarılması gereken zor lekeler için uygulama yapılır. Daha sonra da makinelere konularak yıkama işlemi yapılır. Yıkanmış yorganların kurutulması için kurutma odalarına asılarak kurutulur.  Tamamen kuruyan yorganlar ambalajlanır ve adresinize teslimat edilir. Servis esnasında hijyene çok önem vermekteyiz.Yorum Yaz'ınız.

Mail adresiniz görülmeyecektir. Doldurmanız gerekli alanlar * ile belirtilmiştir.