BÖLGESİNİN En İYİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

Çalışma Saatleri : 7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ.

Pendik halı yıkama
SERVİS TELEFONLARIMIZ

0850 302 0880


0553 683 35 69

0530 069 23 38
0216 378 75 36

YERİNDE HALI YIKAMA

YERİNDE HALI YIKAMA

YERİNDE HALI YIKAMA
08/06

YERİNDE HALI YIKAMA

Yerinde halı yıkama hizmetleriYerinde halı yıkama ustalık, tecrübe, beceri, bilgi, profesyonel ekip ve vakum gücü çok iyi makineler isteyen bir temizlik hizmetidir. Yılların vermiş olduğu bilgi, birikim, ustalık ve son sistem ekipmanlar ile firmamızda yerinde halı yıkama konusunda tecrübeli profesyonel ekibimiz ile yerinde yıkama hizmeti vermekteyiz. İşyerlerinizde, ofislerinizde, evlerinizde, camii veya kurslarda duvardan duvara sabitlenmiş olan halı veya halıflekslerinizi yerinde yıkama uzman kadromuz ve son sistem yerinde halı yıkama makineleri ile temizlik garantisi vermek şartı ile yerinde yıkıyoruz.

Yerinde Halı Yıkama Yöntemleri;
İstanbul'da yerinde halı yıkama ve yerinde halıfleks yıkama firmalarının farklı yıkama yöntemleri ve farklı fiyat politikaları bulunmaktadır.

En etkili yöntem ise sulu ve köpüklü yıkama sistemidir. Halı veya halıflexlerin yerinde dezenfekte edilerek şampuan ve köpükle yıkanması %100 etkili yıkama yöntemidir. Tabi bunun yanı sıra kullanmakta olduğumuz halı yıkama şampuanı, ağar halı yıkama fabrikası, yerinde yıkama hizmetifırçalama makinesi ve emiş gücü mükemmel olan ekipmanlar da bu yöntemin çok önemli parçalarıdır.

Firmamız Ağar halı yıkama olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimli profesyonel kadromuz ile teknolojinin en son sistem makine ve en kaliteli halı ve halıfleks yıkama şampuanları ile yerinde halı yıkama konusunda sektörde lider firma olma özelliği ile sizlere sunmuş olduğumuz yerinde halı yıkama ve yerinde halıfleks yıkamanın temizlik garantisi ile ve en kaliteli leke sökücü ürünler kullanarak halılarınızın kısa sürede nasıl temizlendiğine gözleriniz ile şahit olun.

yerinde mükemmel halı yıkamaHalıfleksler kirlilik durumuna göre uzmanların yapmış olduğu araştırmaya göre yılda iki defa yerinde yıkama yapılması gerekmektedir. Halıflexleri yerinde silmek veya sildirmek var olan kir ve lekeleri daha çok halıflexlerinize yedirerek daha çok bakteri ve mayt barındırmasına sebep olabilir.

Silme yöntemi doğru yöntem olmadığı gibi evlerimizde kullandığımız elektrikli süpürgelerde yetersiz kalacaklardır.

Yılda en az bir defa Ağar halı yıkama firmamıza halılarınızı ve halıflekslerinizi duvardan duvara sabit ise kaldırılmayacak durumda ise halılarınızı yerinde yıkatın sağlığınızı garanti altına alın.   Yorum Yaz'ınız.

Mail adresiniz görülmeyecektir. Doldurmanız gerekli alanlar * ile belirtilmiştir.