BÖLGESİNİN En İYİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

Çalışma Saatleri : 7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ.

Pendik halı yıkama
SERVİS TELEFONLARIMIZ

0850 302 0880


0553 683 35 69

0530 069 23 38
0216 378 75 36

PENDİK

PENDİK
08/06

PENDİK

Pendik Halı Yıkama

Halıları yıkamak bizim işimiz kirletmek çocukların

Çocukları olan bir bayanın genel şikâyeti halılarının kısa bir süre içinde kirlendiğinden yanadır. Bulaşık yıka, çamaşır yıka, çocuğa bak, yemek hazırla üstüne bide camaşır ütüsünü yap kadın iş yapmaktan sonderece bitkin düşüyor. İşte bu noktada pendik halı yıkama ekibi olarak bayanların halı yıkama konusunda yardımcısıyız. Pendik halı yıkama fabrikası olarak her daim 7/ 24 hizmetinizde olup halılarınızı  yeni gibi görünecek ve lekeden eser kalmayacak şekilde yıkayıp size getirdiğimizde siz bile şaşıracaksınız.

Pendik Halı yıkama ekibimiz bu sektörde deneyimli personelleri ile disiplinli bir şekilde ev ve iş yerlerinde kullandığınız halıları sağlığınız için ne kadar önem arzettiğin bilerek calışmaktadır. Sağlıklı bir ortam için Pendik Yılmaz halı yıkama profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir?

Pendik halı yıkama firmaları arasında önemli bir seviyede bulunan ve sizlerin verdiği destek ile kendini yükseltmektedir. Yılmazlar halı yıkama fabrikası müşterilerinin güvenini ve memnuniyetini kazanmayı kendisine hedef edinmiş ve müşterilerin desteği ile büyük bir marka olmuştur. Pendik halı yıkama hizmetimiz ile müşterilerine yenilikçi hizmetler sunan firmamız deneyimli personelleri ile sizlerden gelen ihtiyaç ve istekleri en hızlı şekilde cevap vermekteyiz.

Pendik Halı Yıkama Kampanyaları

Kirlenen halılarınızı Yılmazlar halı yıkamaya güven içinde teslim ederek, kaliteli ve güvenili hizmet anlayışıyla pendik halı yıkama fiyatları arasında en uygun fiyatları alabilirsiniz.

Pendik koltuk Yıkama

Pendik yerinde koltuk yıkama hizmetimizle müşterilerine sunulan güler yüzlü ve koltuk yıkamada deneyimli çalışanlarıyla pendik koltuk yıkama firması koltuklarınızdaki kirleri ve lekeleri  zarar vermeden çıkartıyor ve koltuklarnızı ilk günki gibi temizlikte kullanmanızı sağlıyoruz.
Pendik koltuk yıkama firmaları arasında pendik koltuk yıkama fiyatları nı öğrenmede karar vermeyin.... 
Pendik de yerinde koltuk yıkama  hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz

Pendik Stor Perde Yıkama

Pendik stor perde yıkama sektöründe en son sistem makinelerle hizmet sunan işyerimiz müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutarak pendik perde yıkama perdelerinizi itina ile yıkayarak dezenfekte etmektedir. Ücretsiz servis araçlarımızla her gün sizlere hizmet sunan pendik perde yıkama firmaları , zebra perdeleriniz ile tüm perde çeşitlerinizin yıkama esnasında her türlü leke ve kirleri çıkarma hakkında uzmanlığını kanıtlamış bir konumdadır. Pendik stor perde yıkama haricinde, pendik zebra perde yıkamapendik kruvaze perde yıkama, pendik tül perde yıkama, pendik fon perde yıkama hizmeti veren Yılmazlar Stor Perde Yıkama Firması olarak müşterilerin sağlığını birinci önceliği görerek verdiği hizmeti en üst çizgide tutmaya çalışmaktadır

Pendik Yorgan Yıkama ? Pendik Battaniye Yıkama

Kirlenen yorgan ve battaniyelerinizi tekrar kullanmanız iç pendik yorgan yıkamada yıkıyoruz. Yorgan ve battaniyelerinizdeki oluşan bakterilerin  nasıl temizlenip  yıkadığı öğrenmek için bilgi almak istiyorsanız bizleri aramanız yeterli olur.

Pendik de Halı Yıkama Bizim İşimiz

Pendik halı yıkama, pendik kilim yıkama,pendik koltuk yıkama, pendik yorgan yıkama ve pendik battaniye yıkamada Yılmazlar halı yıkamayı güvenli bir şekilde tercih edebilir ve sizlere sunduğumuz pendik halı yıkama kampanyaları hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Pendik halı yıkama fabrikaları arasında sizlere yıllardır hizmet vermekte olan Yımaz halı yıkama hizmet kalitesiyle gurur duymaktadır. 


  1. Özge ÇAMLIK

    Verdikleri hizmette gerçekten başarılılar. Halı ve stor perdelerimi yıkattırdım. Hepsi tam zamanında ve sorunsuz teslim edildi. Şimdiye kadar yıkattırdığım en iyi firma. kesinlikle tüm bayanlara tavsiye ederim.

  1. Şaduman GÜNGÖR

    4 senedir halılarımı yıkattırıyorum. Gerçekten işini çok çok iyi yapan bir firma çevremdekilere kesinlikle öneriyorum. Bu yukatmamda açık renkli halıma bir demlik çay döktüm ve lekesi çıkmaz diye düşünüyordum. Şuan halılar elime ulaştı ilk işim lekeye bakmak oldu. Fakat leke falan hiç birşey kalmamış. çok teşekkürler yılmazlar halı yıkama.


Yorum Yaz'ınız.

Mail adresiniz görülmeyecektir. Doldurmanız gerekli alanlar * ile belirtilmiştir.