BÖLGESİNİN En İYİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

Çalışma Saatleri : 7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ.

Pendik halı yıkama
SERVİS TELEFONLARIMIZ

0850 302 0880


0553 683 35 69

0530 069 23 38
0216 378 75 36

PENDİK HALI YIKAMA

PENDİK HALI YIKAMA

PENDİK HALI YIKAMA
08/06

PENDİK HALI YIKAMA

Pendik Halı Yıkama

Halıları yıkamak bizim işimiz kirletmek çocukların

Çocukları olan bir bayanın genel şikâyeti halılarının kısa bir süre içinde kirlendiğinden yanadır. Bulaşık yıka, çamaşır yıka, çocuğa bak, yemek hazırla üstüne bide camaşır ütüsünü yap kadın iş yapmaktan sonderece bitkin düşüyor. İşte bu noktada pendik halı yıkama ekibi olarak bayanların halı yıkama konusunda yardımcısıyız. Pendik halı yıkama fabrikası olarak her daim 7/ 24 hizmetinizde olup halılarınızı  yeni gibi görünecek ve lekeden eser kalmayacak şekilde yıkayıp size getirdiğimizde siz bile şaşıracaksınız.

Pendik Halı yıkama ekibimiz bu sektörde deneyimli personelleri ile disiplinli bir şekilde ev ve iş yerlerinde kullandığınız halıları sağlığınız için ne kadar önem arzettiğin bilerek calışmaktadır. Sağlıklı bir ortam için Pendik Yılmaz halı yıkama profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir?

Pendik halı yıkama firmaları arasında önemli bir seviyede bulunan ve sizlerin verdiği destek ile kendini yükseltmektedir. Yılmazlar halı yıkama fabrikası müşterilerinin güvenini ve memnuniyetini kazanmayı kendisine hedef edinmiş ve müşterilerin desteği ile büyük bir marka olmuştur. Pendik halı yıkama hizmetimiz ile müşterilerine yenilikçi hizmetler sunan firmamız deneyimli personelleri ile sizlerden gelen ihtiyaç ve istekleri en hızlı şekilde cevap vermekteyiz.

Pendik Halı Yıkama Kampanyaları

Kirlenen halılarınızı Yılmazlar halı yıkamaya güven içinde teslim ederek, kaliteli ve güvenili hizmet anlayışıyla pendik halı yıkama fiyatları arasında en uygun fiyatları alabilirsiniz.

Pendik de Halı Yıkama Bizim İşimiz

Pendik halı yıkama, pendik kilim yıkama,pendik koltuk yıkama, pendik yorgan yıkama ve pendik battaniye yıkamada Yılmazlar halı yıkamayı güvenli bir şekilde tercih edebilir ve sizlere sunduğumuz pendik halı yıkama kampanyaları hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Pendik halı yıkama fabrikaları arasında sizlere yıllardır hizmet vermekte olan Yımaz halı yıkama hizmet kalitesiyle gurur duymaktadır. 


 1. Hatice Gözbeyli

  Almış olduğum hizmetten çok memnun kaldım. Tüm bayanlara tavsiye ederim.

 1. Ayşe YILMAZ

  bayram temizliği için halılarımı vermek için aradım. söylediğim saatte ücretsiz halılarımı aldılar 3 günde halılarım teslim edildi. bir halımda daha önceden olan leke kısmi olarak çıkarılmış. tekrar telefonla aradım halıyı tekrar yıkadılar. halıda leke namına hiç birşey kalmamış tamamen temizlenmiş. çok teşekkürler pendik halı yıkama.

 1. Medine KARAGÖL

  halılarımın yıkatılmasını için aradım. tam gününde teslim alınması ve teslim edilmesi sağlandı. yıkama hizmetide başarılı. teşekkürler.

 1. Cansel DUYARLI

  pendikde bir çok firmaya halılarımı yıkattım. fakat yılmazlar halı yıkama kadar temiz yıkayan firma bulamadım. ailem ve komşularımda önerdim.

 1. Gülnur YEMEN

  Stor perdelerimi yıkattırdım. almış oldukları paranın hakkını verdiler. birde üstüne %10 indirim kampanyasından yararlandım. teşekkürler yılmazlar halı yıkama

 1. Hediye KARAMAN

  vermiş olduğunuz hizmet için teşekkürler.

 1. Meryem GÜL

  Teşekkürler

 1. Fatma YAMAN

  Önce evin tüm halılarını verdim. halılarımı yıkandıktan sonra gerçekten çok memnun kaldım ve koltuk yıkama hizmetinden de yararlandım. gözümün önünde koltuk takımımı yıkadılar. bu hizmette de oldukça başarılılar. çok teşekkür ederim.


Yorum Yaz'ınız.

Mail adresiniz görülmeyecektir. Doldurmanız gerekli alanlar * ile belirtilmiştir.