BÖLGESİNİN En İYİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

Çalışma Saatleri : 7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ.

Pendik halı yıkama
SERVİS TELEFONLARIMIZ

0850 302 0880


0553 683 35 69

0530 069 23 38
0216 378 75 36

GÜZELYALI HALI YIKAMA

GÜZELYALI HALI YIKAMA

GÜZELYALI HALI YIKAMA
08/06

GÜZELYALI HALI YIKAMA

Güzelyalı Halı Yıkama

Güzelyalı Yılmazlar halı yıkama şirketi olarak 2003 yılından beri halı yıkama ve temizleme olarak Güzelyalı'da hizmet vermekteyiz. Halı yıkama zor ve zahmetli olduğunda sizi bu zahmetli işten Güzelyalı halı yıkama fabrikası  olarak kurtarıyoruz. Siz sadece Güzelyalı halı yıkama firmasın dan gelen temiz halılarınızın sadece  keyfini sürün.

Güzelyalı Koltuk Yıkama
Güzelyalı halı yıkama olarak kaliteli ve müşteri memnuniyetinden yola çıkarak hijyenik bir şekilde güzelyalı'da halı yıkama hizmetini Güzelyalı en uygun halı yıkama fiyatları sizlere sunuyoruz. Ücretsiz halı yıkama servisimiz ile Güzelyalı Yün halı yıkama, güzelyalı sagyy halı yıkama, güzelyalı makina halısı yıkama, güzelyalı çin halısı yıkama, güzelyalı nepal halı yıkama, güzelyalı yorgan yıkama, güzelyalı ısparta el dokuma halı yıkama, güzelyalı ege milas halısı yıkama, güzelyalı yün yorgan yıkama, güzelyalı duvardan duvara halı yıkama, güzelyalı yerinde halı yıkama, güzelyalı halıfileks yıkama, güzelyalı stor perde yıkama, güzelyalı koltuk yıkama, güzelyalı sandalye yıkama, güzelyalı storperde yıkama, güzelyalı yorgan yıkama, güzelyalı battaniye yıkama, güzelyalı perde yıkama, güzelyalı koltuk yıkama, güzelyalı stor perde yıkama, güzelyalı zebra perde yıkama, ve ayrıca güzelyalı ev temizliği hizmetini sağlamaktadır.

Güzelyalı Halı Yıkama Kampanyaları
Evinizden alınan ürünleri kullandığımz kaliteli doğal şampuanlar sayesinde halının özüne zarar vermeden yıkanmatadır. Güzelyalı halı yıkama tesisi Tuzla'da en büyük halı yıkama firmaların dan biridir. Güzelyalı halı yıkama fabrikasının kapıda kredi kartı ile ödeme imkanları ile teknolojiyi yakından takip etmektedir.

( Kredi Kartı İle Kapıda ödeme imkanı )

Güzelyalı Halı ve Koltuk Yıkama iletişim
TEL:   0 (216) 378 75 36
CEP:  0 (530) 069 23 38
CEP:  0 (543) 209 79 67
MAİL: info@yilmazlarhaliyikama.net
SİTE : www.yilmazlarhaliyikama.net
SİTE : www.pendikhaliyikama.orgYorum Yaz'ınız.

Mail adresiniz görülmeyecektir. Doldurmanız gerekli alanlar * ile belirtilmiştir.