BÖLGESİNİN En İYİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

Çalışma Saatleri : 7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ.

Pendik halı yıkama
SERVİS TELEFONLARIMIZ

0850 302 0880


0553 683 35 69

0530 069 23 38
0216 378 75 36

AKŞEMSETTİN HALI YIKAMA

AKŞEMSETTİN HALI YIKAMA

AKŞEMSETTİN HALI YIKAMA
08/06

AKŞEMSETTİN HALI YIKAMA

Firmamız Pendik Halı Yıkama ekibi olarak halı yıkama konusunda uzman ekibimiz ve profesyonel ürünlerimiz ile bu alanda hizmet vermektedir. Halı yıkama işlemi profesyonellik isteyen ve teknolojinin de desteğini barındırması gereken bir eylemdir. Birçok firma henüz doğru şampuan seçimi konusunda net bir tavırla sahip değil ancak firma olarak bizler hangi halı için hangi şampuan uygun bunu çok iyi biliyoruz. Eski yıllarda yaptığınız gibi yerde halı yıkama eylemi çok da sağlıklı değil ve bir çoklarınız da bu işlemi arap sabunu ya da kalitesiz şampuanlar ile yapıyordu. Ancak bu halıların ne kadar temiz olacağını sanıyorsunuz? Pendikde Halı Yıkama fabrikası olarak Pendik sakinlerine en temiz ürünleri sunmak için neler yapıyoruz, dilerseniz bunlara hep birlikte göz atalım?

·         İnsan sağlığına zarar verecek kimyasallardan uzak duruyoruz ancak şu detayı da belirtelim ürünlerin içinde muhakkak kimyasal madde ya da içerik yer alıyor fakat zarar verici derecede olmadığını da aktarmak gerekiyor, bu yüzden şampuan seçiminde kalitenin öncüsü olan ERA 111'i tercih ediyoruz.

·         Kurulama işlemini halı türüne göre kapalı ortamlarda halı kurutma işlemi yapıyoruz ve bu anlamda modern hizmetler doğrultusunda ilerlediğimizi de belirtmek istiyoruz.

·         Çözünürlüğü yüksek şampuanlar da kullanıyoruz ve bu sayede kire en iyi şekilde müdahale eden ürünler en dipteki zararlı bakterilere bile kısa sürede ulaşarak halılarınızın daha temiz ve daha parlak hale gelmesine yardımcı oluyor.Yorum Yaz'ınız.

Mail adresiniz görülmeyecektir. Doldurmanız gerekli alanlar * ile belirtilmiştir.